Srbija sport forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija sport forum

Dobrodosli!!!
 
PrijemPortalLatest imagesPristupiRegistruj se

 

 Moto GP......

Ići dole 
AutorPoruka
Mirjana MP
Glavni i odgovorni urednik
Mirjana MP


Posts : 950
Join date : 14.05.2009
Age : 30
Location : Rogatica, Republika Srpska

Moto GP...... Empty
PočaljiNaslov: Moto GP......   Moto GP...... I_icon_minitimeUto Avg 25, 2009 8:24 pm

Pa pisite o sportu na dva tocka Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://srbijasport.forumsr.com
Mirjana MP
Glavni i odgovorni urednik
Mirjana MP


Posts : 950
Join date : 14.05.2009
Age : 30
Location : Rogatica, Republika Srpska

Moto GP...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Moto GP......   Moto GP...... I_icon_minitimeUto Avg 25, 2009 8:24 pm

Lorenco i Rosi ostaju zajedno
Utorak, 25. avgust 2009. 18:40

Španski motociklista Horhe Lorenco odlučio je da i naredne godine vozi Jamahu iako je imao nekoliko ponuda drugih ekipa Moto GP šampionata.

Trenutno drugoplasirani u generalnom plasmanu Moto GP šampionata produžio je ugovor sa Jamahom na još jednu godinu, pa će i sledeću sezonu voziti u tandemu sa aktuelnim šampionom i liderom Valentinom Rosijem.

"Presrećni smo što je Horhe odlučio da ostane i naredne sezone i nadamo se da će još dugo voziti s nama. On je pokazao talent i sposobnost i ne sumnjamo da može da osvoji titulu svetskog prvaka. Ponosni smo što je odlučio da ostane u Jamahi iako je imao nekoliko ozbiljnih ponuda konkurentskih ekipa", izjavio je direktor Jamahe, Lin Džarvis.

"Presrećan sam", bile su prve Lorencove reči nakon potpisavanja ugovora.

"Ovo je bila teška odluka za koju mi je trebalo vremena, ali mislim da je to u ovom trenutku najbolje za mene. Želim da se zahvalim Jamahi jer su ispunili sve što su mi obećavali", rekao je Lorenco.

Španac je navodno imao ponudu Dukatija vrednu čak 14 miliona dolara za dve sezone, ali se ipak odlučio da ostane u Jamahi, iako će, nezvanično, dobiti 3,9 miliona dolara za narednu sezonu.

Lorenco šest trka pre kraja Moto GP šampionata ima 50 bodova zaostatka za timskim kolegom Valentinom Rosijem, a nakon pada u Brnu 16. avgusta i pobede Doktora pomirio se sa činjenicom da ne može da osvoji titulu.

"Valentino je najbolji i šampionat je u njegovim rukama. Sada mogu samo da razmišljam o tome da završim drugi", sportski je priznao poraz Lorenco.

(MONDO, foto AP)
Nazad na vrh Ići dole
https://srbijasport.forumsr.com
 
Moto GP......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija sport forum :: Ostali sportovi :: Plivanje-
Skoči na: