Srbija sport forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija sport forum

Dobrodosli!!!
 
PrijemPortalLatest imagesPristupiRegistruj se

 

 Jelena Jankovic novosti

Ići dole 
+5
Luka
Foonie_JJ
any94
Mirjana MP
teica
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
Mirjana MP
Glavni i odgovorni urednik
Mirjana MP


Posts : 950
Join date : 14.05.2009
Age : 31
Location : Rogatica, Republika Srpska

Jelena Jankovic novosti - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic novosti   Jelena Jankovic novosti - Page 7 I_icon_minitimeSre Nov 04, 2009 5:32 pm

Jecina godina pada Autor: GoSerbia | 01 nov 2009

[You must be registered and logged in to see this image.]
Tenis je samo igra, kako kaže Jelena


Najbolje rangirana srpska teniserka Jelena Janković 2009. godinu počela je sa trona. Kao svetska kraljica doputovala je na prvi grend slem u sezoni Australijan open na kojem je učešće završila u četvrtom kolu porazom od Francuskinje Marion Bartoli (6:1, 6:4). Bio je to prvi signal da će Jankovićeva teško opstati na poziciji broj 1 ženskog tenisa.
Početak februara doneo je novo neprijatno iznenađenje pošto je Jelena zaustavljena u polufinalu Open GDF turnira u Parizu od domaće teniserke Ameli Morezmo (6:2, 0:6, 6:1). Baš kao što je igrala kroz ceo turnir, po sistemu toplo-hladno, Jankovićeva je odigrala i u polufinalu i tu završila boravak u glavnom gradu Francuske.
U istom ritmu naša teniserka nastavila je i na sledećem turniu Dubai Tenis čempionšipu gde ju je u trećem kolu eliminisala Kaja Kanepi iz Estonije (6:2, 7:5) i lagano je udaljila od teniskog trona.
U Indijan Velsu početkom marta Jelena je eliminisana od Ruskinje Pavljučenkove (6:4, 6:4) već u drugom kolu, a u istoj rundi završila je učešće i na Soni Erikson openu u Majaminu. Ulogu egzekutora ovoga puta imala je Argetninka Žizela Dulko (6:4, 7:6).
Do prve titule u 2009. godini Jelena je stigla u drugoj nedelji aprila na malom turniru u Marbelji gde je savladala domaću predstavnicu Karlu Suarez Navaro (6:3, 3:6, 6:3). Kraj četvrtog meseca u godini i početak petog pokazali su da je trijumf u Španiji bio samo bljesak u lošem početku sezone. Novi poraz Jankovićeva je doživela na Porše Grand priju u Štutgartu, a bolja u četvrtfinalnom duelu bila je Italijanka Flavija Peneta (2:6, 6:4, 6:4). Plasman među osam najboljih bio je Jelenin krajnji domet i u Italiji gde je poražena od Ruskinje Svetlane Kuznjecove (6:1, 7:6), kao i na Madrid openu gde ju je porazila Peti Šnider iz Švajcarske (7:6, 6:3).
Tri četvrfinala pred drugi grend slem u sezoni Roland Garos pozivali su na oprez, a tri glatke i ubedljive pobede u prva tri kola pariskog turnira vratila su nadu u veliki rezultat. A tu je Jelenu čekalo više nego neprijatno iskustvo u vidu Rumunke Sorone Kirstee koja je, i pored izgubljenog prvog seta i daleko manje iskustva od naše teniserke, pronašla snagu i način da savlada Jelenu. U drugom setu bilo je 6:0, a u odlučujućem 9:7 za Jankovićkinu krvnicu.
Produbljenje rana donela je Ana Čakvetadze već na startu turnira u Istbornu, jednoj od glavnih uvertira u Vimbldon. Ruskinja je slavila sa 6:7(5), 6:3, 6:2, a pred Jelenom je bio veliki zadatak da na čuvenoj londondskoj travi povrati poljuljano samopouzdanje.
To se ipak nije desilo. U trećem kolu Vimbldona isprečila se mlada Melani Oudin (6:7, 7:5, 6:2) i poslala našu teniserku na odmor. Jelena je bila malo u Beogradu sa porodicom, pa je posle sa dečkom Mlađanom Janovićem provela nekoliko dana u Crnoj Gori i posetila manastir Ostrog. Ipak, tronedeljna pauza nije donela mnogo toga dobrog Jeleni pa je na turniru u Stanfordu poražena u četvrtfinalu od Marion Bartoli (3:6, 7:6, 6:3).
Nova petnestodnevna pauza prijala je našoj teniserki pa je u Sinsinatiju ponovo stigla do titule pobedom nad Dinarom Safinom sa ubedljivih 6:4, 6:2. Novi izazov na Rodžers kupu u Tororntu doneo je novi iznenađujući poraz naše teniserke, ovoga puta u četvrtfinalu od Alise Klejbanove iz Rusije (6:7, 7:6, 6:2). Ipak, napredak u Jeleninoj igri, odnosno povratak starom, prepoznatljivom načinu iste, bio je veoma primetan. Odatle i optimizam pred Otvoreno prvenstvo Amerike i poslednju priliku da se domogne grend slem titule u ovoj godini. I onda šamar otrežnjenja od gotovo nepoznate Kazahstanke Švedove (6:3, 6:7, 7:6) i rušenje sna već u drugom kolu. Neposredno pred meč javili su joj da joj je preminula baka za koju je bila veoma vezana, i Srpkinji očito nije bilo mnogo do tenisa. Odmah po završetku meča spakovala je kofere i došla kući u Beograd, gde je neko vreme provela sa najbližima.
Nova polumesečna pauza pomogla je Jeleni da se sredi pa je na Pan Pasifik openu u Tokiju stigla do finala koje je, nažalost, zbog povrede morala da preda Mariji Šarapovoj već u prvom setu.
Ipak Jelena se pojavila već dva, tri dana kasnije na Čajan openu u Pekingu i izgubila od domaće teniserke Šui Peng (4:6, 7:5, 6:2), da bi pretposlednji turnir u sezoni odigrala na Kremljin kupu u Moskvi. Plasman među osam najboljih na tom takmičenju bio je dovoljan Jeleni da izbori učešće na završnom Matersu u Dohi, a da ne ode i koji stepenik dalje pobrinula se još jednom Klejbanova koja je slavila sa 6:4, 6:3. Kada je stigla u Katar JJ je sa radošću pričala kako je izgubila sedam do deset kilograma u odnosu na početak sezone i sada se oseća mnogo pokretljivije. Na startu je poražena od Viktorije Azarenke, a zatim imala sreće da igra protiv povređenih Dinare Safine i Karoline Voznjacki, te se preko njih plasira među četiri najbolje.
Poslednji izazov u 2009. godini Jelena je završila jučerašnjim porazom od Venus Vilijams u polufinalu Mastersa u Dohi. Kako sama reče sada će na odmor i što dalje od teniskih terena kako bi se što bolje spremila za izazove koji je nesumnjivo očekuju u narednoj godini.
Nazad na vrh Ići dole
https://srbijasport.forumsr.com
Mirjana MP
Glavni i odgovorni urednik
Mirjana MP


Posts : 950
Join date : 14.05.2009
Age : 31
Location : Rogatica, Republika Srpska

Jelena Jankovic novosti - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic novosti   Jelena Jankovic novosti - Page 7 I_icon_minitimeNed Nov 22, 2009 10:27 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Zvezdana kolekcija" Jelene Janković
Subota, 21. novembar 2009. 00:30


Najbolja srpska teniserka Jelena Janković obožava igru sa reketom i lopticom, ali ima i druge afinitete.

Njena druga ljubav svakako je moda.

U petak je u Poslovnoj zgradi "Mone" u Beogradu predstavila svoju novu kolekciju "JJ Star Collection".

Jelena je rekla da joj ovakve stvari pomažu da napuni baterije za sportske izazove koji je očekuju.

"Želim da ponovo budem broj 1 na svetu, da usavršavam igru i da osvajam turnire", rekla je popularna Džej Džej.

Jedan od izazova koje je očekuju u narednoj sezoni je nastup sa FED kup reprezentacijom Srbije, a publika u zemlji ponovo će gldati nju i Anu Ivanović u nacionalnom timu.

"Mnogo veće zadovoljstvo mi je da igram za našu reprezentaciju nego kad igram samo za sebe, jer volim da igram za svoj narod, za svoju zemlju. Cilj nam je da budemo najbolje na svetu, a Ana i ja ćemo se potruditi da tako i bude", kaže Jelena.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Saradnja Mone i Jelene sada je već postala tradicija.

Džej Džej je postala zaštitno lice Mone 2007. godine, a do sada je predstavila već nekoliko svojih kolekcija.

[You must be registered and logged in to see this image.]

(MONDO - foto: Petar Stojanović)
Nazad na vrh Ići dole
https://srbijasport.forumsr.com
Mirjana MP
Glavni i odgovorni urednik
Mirjana MP


Posts : 950
Join date : 14.05.2009
Age : 31
Location : Rogatica, Republika Srpska

Jelena Jankovic novosti - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic novosti   Jelena Jankovic novosti - Page 7 I_icon_minitimePon Nov 30, 2009 8:43 pm

Jelena Janković mentor Aleksandri Krunić

Najbolja srpska teniserka Jelena Janković postala je mentor jednoj od najtalentovanijih mladih igračica Srbije Aleksandri Krunić, s ciljem da joj savetima pomogne u daljem razvoju karijere.

[You must be registered and logged in to see this image.] "Drago mi je što ću imati priliku da svojim iskustvom pomažem Aleksandri u krčenju puta kroz profesionalne teniske vode. Kada sam ja ušla u svet profesionalaca, izabrala sam Moniku Seleš za mentora. Ona mi je bila uzor, tako da su mi mnogo značili njeni saveti i svaka njena reč", rekla je osma igračica sveta.

Prvi reket Srbije je naglasila da je uloga uzora veoma važna u razvoju karijere jednog sportiste.

"Nadam se da ću na ovaj način pomoći da se naš tenis razvija i nastavi da ide uzlaznom linijom. Kada se mi koji smo danas na vrhu povučemo, imaćemo naslednike, tako da će biti nastavljena zlatna era ženskog tenisa u Srbiji koja traje već nekoliko godina", istakla je Janković, koja će sezonu 2010. započeti na turniru u Sidneju, gde je 2007. godine igrala finale.

Aleksandra Krunić, koja je u profesionalni tenis ušla 2008. godine na ITF turniru u Prokuplju, gde je osvojila duplu titule i singlu i u diblu, ove godine je osvojila dve ITF titule i igrala jedno finale.

Krunić je trenutno na 627. poziciji VTA liste i do kraja godine odigraće još dva turnira.

RTS
Nazad na vrh Ići dole
https://srbijasport.forumsr.com
Mirjana MP
Glavni i odgovorni urednik
Mirjana MP


Posts : 950
Join date : 14.05.2009
Age : 31
Location : Rogatica, Republika Srpska

Jelena Jankovic novosti - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic novosti   Jelena Jankovic novosti - Page 7 I_icon_minitimePon Jan 25, 2010 2:49 pm

I Jelena Janković ide kući

Posle Ane Ivanović, Viktora Troickog i Janka Tipsarevića, Srbija je ostala bez još jednog predstavnika ranoj fazi Australijan opena. Zimonjić ide dalje.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Najbolja srpska teniserka Jelena Janković izgubila je u noći između četvrtka i petka od Ukrajinke Alone Bondarenko 2:6, 3:6 u trećem kolu Australijan opena.

Tako je Srbija ostala sa samo jednim predstavnikom u singl konkurenciji, i to Novakom Đokovićem, jer su još ranije eliminisani Ana Ivanović, Viktor Troicki i Janko Tipsarević.

Jankovićeva je bila postavljena za osmog, a Bondarenko za 31. nosioca. Meč je trajao 88 minuta.

Bondarenko je već na startu napravila brejk, a do kraja prvog seta još dva puta je oduzela servis srpskoj teniserki.

Slično je bilo i u drugom setu, u kojem je Ukrajinka napravila brejkove u trećem, petom i devetom gemu. Ispostavilo se da joj je to bilo i više nego dovoljno za ubedljivu pobedu.

"Na žalost, nije bio moj dan. Loše sam udarala lopticu, ponekad veoma slabo, a na momente prejako. Napravila sam mnogo grešaka koje nisam smela", rekla je Jankovićeva novinarima posle meča.

Srpska teniserka je napravila čak 40 neiznuđenih grešaka.

"Najviše ih je bilo na početku meča, kada sam možda još imala šansu nešto više da uradim. Sve u svemu, mučila sam se na terenu. Nisam dobro servirala, a Bondarenko je bila zaista dobra. Nisam mogla da nađem ritam".

Srpska teniserka nije, međutim, bila previše razočarana zbog eliminacije.

"Tek je početak godine, nije ovo toliko strašno. Znate, ovo mi je tek drugi turnir u sezoni. Moram da razmišljam pozitivno, znam na čemu bi trebalo da radim. Osećam da napredujem i verujem da mogu da igram na višem nivou. Cilj je da se vratim u sam vrh", zaključila je Džej Džej.
Nazad na vrh Ići dole
https://srbijasport.forumsr.com
Mirjana MP
Glavni i odgovorni urednik
Mirjana MP


Posts : 950
Join date : 14.05.2009
Age : 31
Location : Rogatica, Republika Srpska

Jelena Jankovic novosti - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic novosti   Jelena Jankovic novosti - Page 7 I_icon_minitimeUto Feb 02, 2010 7:35 pm

Juce su se u novinama pojavile spekulacije da JJ nece igrati za Srbiju protiv Rusije u mecu Fed Cupa... Vise panike medju fanovima doprinijeo je i Jelenin blog na njenom sajtu na kome je rekla da postoji mogucnost da nece igrati.
Ipak danas se na Jeleninom sajtu u dijelu "Kalendar takmicenja" pojavila informacija da je njen naredni turnir Fed CUp u Beogradu protiv RUsije.... Juce smo preko [You must be registered and logged in to see this link.] procitali izjavu Dejana Vranesa koji kaze:

Citat :
„Čuo sam se sa Jelenom, vuče prehladu i ima bolove u leđima, ali biće spremna, Poznato je koliko voli da igra za reprezentaciju, pa je očekujem na terenu“

Nadamo se da su ovo pokazatelji da ce JJ igrati na Fed Cupu! Sretno!!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbijasport.forumsr.com
Mirjana MP
Glavni i odgovorni urednik
Mirjana MP


Posts : 950
Join date : 14.05.2009
Age : 31
Location : Rogatica, Republika Srpska

Jelena Jankovic novosti - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic novosti   Jelena Jankovic novosti - Page 7 I_icon_minitimeČet Feb 11, 2010 7:54 pm

Jeleni Oskar

[You must be registered and logged in to see this image.]
Foto: Antonio Ahel

Jedna od najboljih sportistkinja Srbije, perjanica belog sporta, kako u zemlji, tako i u svetu, Jelena Janković dobila je veliko priznanje od strane čitalaca magazina "Puls" - Oskar popularnosti. Popularna JJ prepoznatljiva po svom šarmu i stilu lako je osvojila srca ljubitelja tenisa, ali i onih koji ne prate sport. Čitaoci "Pulsa" slali su glasove putem kupona i SMS tokom prethodna dva meseca, a zbrajanjem glasova došlo se do pobednice u kategoriji najsportistkinja godine. Pored Jelene, nominovane su bile njena koleginica Ana Ivanović i plivačica Nađa Higl, koja je svojim sportskim uspesima obeležila godinu za nama. Jelena se pored brojnih obaveza odazvala pozivu da dođe i lično se zahvali svima koji su glasali za nju. Sedela je u prvom redu sa legendarnim ličnostima poput Radomira Antića, Miroslava Ilića, Nede Ukraden, Đorđa Marjanovića, Radmile Živković, Vesne Zmijanac i mnogi drugih koji su se 9. februara našli na jednom mestu, u Velikoj dvorani Centra "Sava". Posle ceremonije proglašenja pobednika u 18 kategorija, organizovan je koktel, na kome je vladalo veliko interesovanje medija iz celog regiona za popularnu JJ. Gotovo pola sata Jeca je davala izjave za medije: TV Nova i RTL Hrvatska, TV Makedonija, PINK M i PINK BiH, TVB2 i druge brojne televizijske stanice iz Srbije.

*-* by official web site
Nazad na vrh Ići dole
https://srbijasport.forumsr.com
Mirjana MP
Glavni i odgovorni urednik
Mirjana MP


Posts : 950
Join date : 14.05.2009
Age : 31
Location : Rogatica, Republika Srpska

Jelena Jankovic novosti - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic novosti   Jelena Jankovic novosti - Page 7 I_icon_minitimeUto Mar 16, 2010 4:27 pm

Jelena Janković: Imaću garažu za 10 automobila

Jelena Janković, koja trenutno učestvuje na turniru u Indijen Velsu u Kaliforniji, za lokalni list „Junion tribjun” ispričala je da će njena kuća u San Dijegu biti završena do kraja godine, kao i da će imati garderober veličine normalne sobe i garažu za 10 automobila. - Majstori trenutno postavljaju krov i uskoro će moj san biti ostvaren. Kuća ima površinu od oko 2.000 metara kvadratnih, ima tri nivoa i veliku garažu u koju može da stane 10 automobila. Za sada imam pet automobila - ispričala je Jelena koja je dodala da je oduševljena uslovima života u San Dijegu gde je pre nekoliko godina kupila plac koji je, kako navodi „Junion tribjun”, platila 1,5 miliona dolara.
- Od arhitekte sam tražila da se u planove uključi i teniski teren, a takođe želela sam i ogromnu spavaću sobu i veliko kupatilo. Posebna priča su garderoberi, a jedan je veličine normalne spavaće sobe. To je nestvarno, ne znam kako to da objasnim. Ovo je moj zamak, nešto o čemu sanjate kada ste mali. Ne znam koliko će biti soba u kući kada bude završena, ali sigurna sam da ću morati da imam mnogo dece koja će trčati kroz ovako veliku kuću - rekla je Jankovićeva koja je dodala da bi kuća trebalo da bude završena do kraja godine, kao i da jedva čeka da se useli. Naselje Rančo Santa Fe
Inače, novi dom Jelene Janković se nalazi u naselju Rančo Santa Fe u blizini San Dijega, a zanimljivo je da je ovo naselje, u kojem po poslednjem popisu živi oko 3.300 stanovnika, po proseku godišnje zarade meštana (245.630 dolara) među najbogatijim oblastima u Americi.
Osim kuće u San Dijegu, Jelena Janković ima i vilu na Floridi gde joj je baza već nekoliko godina. Takođe, najbolja srpska teniserka i u Beogradu ima kuću u blizini stadiona Crvene zvezde. Da podsetimo, Jelena je pre nekoliko meseci izjavila da bi volela da kupi i stan u Dubaiju.
Nazad na vrh Ići dole
https://srbijasport.forumsr.com
Mirjana MP
Glavni i odgovorni urednik
Mirjana MP


Posts : 950
Join date : 14.05.2009
Age : 31
Location : Rogatica, Republika Srpska

Jelena Jankovic novosti - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic novosti   Jelena Jankovic novosti - Page 7 I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 10:04 pm

Džej Džej: Uradila sam nešto

Jelena Janković poručuje da "veličina" turnira u Indijan Velsu dovoljno govori o njenom uspehu. Pokrenuli je alarmi protiv Sare Erani.


[You must be registered and logged in to see this image.]

U Indijan Vels je stigla namrštena... Samo 12 dana kasnije na lice joj se vratio prepoznatljiv osmeh.

Jelena Janković nije bila svrstana u red glavnih favorita za osvajanje turnira u Kaliforniji, ali je ona odličnim igrama zasluženo došla do trofeja i čeka na 700.000 dolara.

Doduše, u odsustvu sestara Vilijams i Dinare Safine, ali to ne umanjuje njen uspeh. Nadolazećoj zvezdi, Karolini Voznijacki, inače drugoplasiranoj na novoj WTA listi, očitala je lekciju u finalu - 6:2, 6:4.

"Nemoguće je igrati loše i osvojiti ovaj turnir, koji je najveći posle gren slemova. To znači da sam uradila nešto", izjavila je najbolja srpska teniserka.

I uradila je. Bila je nadomak poraza od Sare Erani u trećem kolu, Italijanka je bila na dva poena od trijumfa, ali se Jelena digla kao Feniks iz pepela. Ne samo da je dobila taj meč, već je u nastavku takmičenja igrala kao u danima kada je bila prva na svetu.

"U meču sa Erani su mi se upalili alarmi. Baš sam se namučila. Bila sam mentalno jaka i uspela da prevaziđem lošu situaciju. I naučila sam lekciju. Popravila sam detalje u igri i iz meča u meč sticala sve više samopouzdanja".

Pre Sare Erani, pobedila je Hrvaticu Petru Martić, a posle Italijanke padale su Izraelka Šahar Per, Ruskinja Alisa Klejbanova, Australijanka Samanta Stosur i na kraju Karolina Voznijacki. U šest mečeva izgubila je samo jedan set.

"Bila sam spremna za meč sa Karolinom. Od početka sam imala plan. Htela sam da budem agresivna, ali istovremeno i strpljiva. Čekala sam prilike i kada sam ih dočekala - iskoristila sam ih".

Poražena u finalu je skočila za dva mesta na WTA listi i sada je druga. Jelena se pomerila samo za korak i sada je osma.

"Mesto na WTA listi mi ne znači mnogo. Važno mi je samo da igram dobro. Ako bude tako, osvajaću trofeje i plasman na listi će se sam od sebe popravljati. Trenutno mi je cilj da igram dobro na velikim turnirima", zaključila je Jelena Janković.
Nazad na vrh Ići dole
https://srbijasport.forumsr.com
Mirjana MP
Glavni i odgovorni urednik
Mirjana MP


Posts : 950
Join date : 14.05.2009
Age : 31
Location : Rogatica, Republika Srpska

Jelena Jankovic novosti - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic novosti   Jelena Jankovic novosti - Page 7 I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 10:05 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zahvaljujući trijumfu u Indijan Velsu, Jelena Janković je prema zaradi u 2010. godini na prvom mestu u srpskom tenisu.

Ona je inkasirala 782.247 dolara, a Novak Đoković 690.935.

Među teniserima prvoplasirani je Švajcarac Rodžer Federer koji je svoje bogatstvo uvećao za 2.010.020 dolara, Britanac Endi Marej je drugi sa 1.067.590, a Hrvat Ivan Ljubičić treći sa 748.475 dolara.

Đoković zauzima četvrto mesto.

Najbolji dubl igrač Srbije Nenad Zimonjić je na 25. mestu sa 223.997 dolara, Viktor Troicki je na 30. mestu sa 196.031, a Janko Tipsarević na 42. mestu sa 146.096 dolara.

Na listi od 50 teniserki sa najvećim zaradama u ovoj godini, Jelena Janković se nalazi na trećem mestu, iza Amerikanke Serene Vilijams koja je zaradila 1.984.467 dolara i Belgijanke Žistin Enan sa 902.731.

Ana Ivanović, koja je 58. igračica sveta, ne nalazi se na listi na kojoj poslednje, 50. mesto pripada Ruskinji Veri Duševini sa 75.727 dolara.
Nazad na vrh Ići dole
https://srbijasport.forumsr.com
Sponsored content





Jelena Jankovic novosti - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic novosti   Jelena Jankovic novosti - Page 7 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jelena Jankovic novosti
Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Jelena Jankovic slike:)
» Novosti o reprezentacijama...
» Novosti!!!!!!!!!!!
» Novosti o reprezentacijama...
» Novak Djokovic - novosti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija sport forum :: Tenis :: Teniseri i teniserke-
Skoči na: